Bajkowy Plaster na Troski

Wydanie „ŁysOlki i Długowłosego” jako audiobooka!

SIERPIEŃ 2021

 

Pamiętacie wspaniałą książeczkę dla dzieci autorstwa Magdaleny Skotak-Schatt, w której wydaniu pomogliśmy? Teraz Towarzystwo Muzyczne z Opola w ramach projektu „muzycyna”,planuje wydać terapeutyczną wersję audio. Płyty zostaną wysłane do domów dziecka! Oczywiście Stowarzyszenie jest partnerem akcji!

 

Projekt „Bajkowy Plaster na Troski” to cykl muzycznych bajek terapeutycznych, mających na celu oswajanie uczuć, emocji, trudnych zjawisk i sytuacji. Projekt realizowany jest przez Laboratorium Muzycyny/Towarzystwo Muzyczne. Cykl zainaugurował w 2020 roku „Dziwny odkurzacz. Bajka o strachu o i tym, jak sobie z nim radzić”. Teraz czas na ŁysOlkę!

 

Opracowano minimalny budżet przedsięwzięcia, ale nie przejmujcie się jeśli przekroczymy potrzebny limit, bo dzięki temu będziemy mogli pozwolić sobie na większy nakład i szersze dotarcie z naszym przekazem!

 

 

Zrzutka otwarta jest do końca sierpnia, ale planujemy przedłużyć czas jej obowiązywania do końca września! Prosimy o Wasze wsparcie w tym szlachetnym celu! Szczegółowy opis całej inicjatywy i konto zbiórki:  https://zrzutka.pl/798th8

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *