Premiera ŁysOlki i Długowłosego

GRUDZIEŃ 2020

 

Pamiętacie jak w lutym mówiliśmy, że pracujemy nad wydaniem książeczki dla najmłodszych, która mówi o zmaganiach z łysieniem? Po wielu miesiącach przygotowań, wreszcie możemy powiedzieć, że się udało!

 

Dlaczego podjęliśmy temat? – Alopecja to problem dotykający wielu dzieci. Jest im trudno zaakceptować swoją odmienność, szczególnie kiedy rówieśnicy zupełnie nie rozumieją ich sytuacji. Osobiste doświadczenia wielu dorosłych (już dzisiaj) chorych, a także rozmowy z rodzicami małych Alopecjan, o ich codziennych wyzwaniach, pokazują nam jak duże znaczenie mają: edukacja, propagowanie społecznej postawy tolerancji i otwartości na drugiego człowieka oraz wspieranie dzieci w uporaniu się z ich niełatwymi emocjami.

 

Dziękujemy wspaniałej autorce i członkini PSA – Magdzie Schatt-Skotak za jej kreatywność i niezłomność w procesie wydawniczym. Czekamy na więcej! Jesteśmy dumni, że Stowarzyszenie może patronować tej bardzo potrzebnej publikacji.  Oczywiście zachęcamy Was do zakupu
– premiera 4. grudnia 2020!

 

 

ŁysOlkę i Długowłosego będziecie mogli nabyć na spotkaniach organizowanych przez PSA, a już teraz zapraszamy Was do sklepów internetowych.
ABY KUPIĆ, KLIKNIJCIE W TEN LINK.
Ta przepięknie ilustrowana książeczka to doskonały prezent świąteczny – dla małych i dużych.

 

Naszych sympatyków będących profesjonalistami branży dermatologiczno-kosmetycznej, zainteresowanych zakupem większych ilości książeczki, zapraszamy do kontaktu bezpośredniego. Sprzedajemy je jako cegiełki wspierające nasze cele statutowe. Może zechcecie oferować je Klientom w swoich gabinetach i salonach. Bardzo zależy nam na rozpowszechnieniu tego potrzebnego materiału! info@alopecja.pl

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *