GDAŃSK 2021

PODSUMOWANIE SPOTKANIA W GDAŃSKU

WRZESIEŃ 2021

 

11. września 2021 w Gdańsku odbyło się VIII Ogólnopolskie Spotkanie z Łysieniem Plackowatym dla Dzieci i Dorosłych!

 

Jesteśmy wciąż pełni emocji i analizujemy nasz ostatni zlot. Było zarówno merytorycznie jak i wzruszająco. Teraz czas na podsumowanie.

 

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich obecność i szczerość! W spotkaniu wzięło udział prawie 60 osób, jak do tej pory był to najliczniejszy zlot Alopecjan w Polsce! Do Stowarzyszenia dołączyło kilku członków, część z nich już proponuje nowe inicjatywy i chce zaangażować się w projekty na kolejne lata. Jednocześnie wielu uczestników było na spotkaniu po raz pierwszy, przyjechali z całej Polski, aby móc przeżywać ten dzień z nami! Jesteśmy szczególnie dumni z licznej grupy dzieci, która bawiła się w Gdańsku. Stali bywalcy dorośleją ze spotkania na spotkanie, co bardzo ważne powitali oni nowych kolegów i koleżanki z otwartymi rękami! Najmłodsi spędzili wspólnie czas pod opieką animatora. To cudowne, że rodzice widzą pozytywny wpływ naszych spotkań na ich pociechy. Dziękujemy Wam za to zaufanie!

 

Długo moglibyśmy opowiadać o gdańskiej agendzie, w skrócie był to czas na rozmowy między małymi i dużymi, wysłuchanie wykładów na temat nowoczesnych technik makijażu permanentnego, przedstawienie arcyciekawych projektów naszych członków (o nich będziemy informować Was już wkrótce), mogliśmy też skorzystać z zajęć relaksacyjnych i co chyba najważniejsze poznać się bliżej w świecie realnym, okazać sobie zrozumienie i jeśli trzeba – przytulić.

 

Szczególne słowa uznania kierujemy w stronę naszych ekspertek zajmujących się makijażem permanentnym i mikropigmentacją – Pani Darii Jurałowicz i Pani Agnieszki Zapały, a także działaczy Polskiego Stowarzyszenia Alopecji, którzy w ramach pracy wolontariackiej sprawili, że zlot w Trójmieście okazał się sukcesem! Czekamy na wszystkich chętnych kolejnym razem. Planujemy spotkać się w Krakowie w maju 2022!

 

Szczegóły organizacyjne kolejnego spotkania zaczniemy ogłaszać na kilka miesięcy przed, czyli w lutym/marcu 2022! Osoby z Małopolski (i nie tylko) zachęcamy do pomocy w organizacji!  Jeśli macie pomysły jak uświetnić tego rodzaju spotkania – mówcie nam o tym lub piszcie śmiało! Do zobaczenia w grodzie Kraka!

  

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *