SKŁADKI CZŁONKOWSKIE

Jak finansujemy działalność?

Nasze stowarzyszenie jest organizacją non-profit, co oznacza, że oprócz satysfakcji, nikt nie czerpie zysków z naszej działalności. Finansowanie stanowią składki członkowskie, które łącznie tworzą skromny budżet pozwalający na realizację celów statutowych. Roczna standardowa opłata to 120 zł, można ją uiścić jednorazowo lub rozbić na 12 rat po 10 zł każda (wtedy zalecamy korzystanie ze stałego zlecenia). Dodatkowo małżonków, dzieci i rodziców obecnych członków PSA obwiązuje obniżona składka roczna w wysokości 80 zł w skali roku.

Darowizny

Jednocześnie bardzo chętnie przyjmujemy też darowizny od naszych sympatyków i sponsorów, te dają nam w więcej elastyczności i możliwość realizacji bardziej ambitnych projektów, a w rezultacie dotarcie do szerszego grona odbiorców.

–

Przypominajka

Prosimy obecnych członków o opłacenie zaległych składek – każdy z nas może sprawdzić kiedy ostatni raz dokonał przelewu. Nie jesteśmy bardzo rygorystyczni w ich ściąganiu, więc grzecznie prosimy, bo to właśnie składki i dotacje sponsorskie pozwalają one nam działać.

Napisz maila w razie pytań: agata@alopecja.pl

 

Chcesz nas wspomóc lub wpłacić składkę? Dane znajdziesz poniżej:

Polskie Stowarzyszenie Alopecji
ul. Dolna 17/12, 00-773 Warszawa
Nr konta ING BANK Śląski PL07 1050 1025 1000 0090 3194 9226
Z tytułem „Składka członkowska Imię Nazwisko rok YYYY”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *