Spotkanie w Warszawie już za nami!

WRZESIEŃ 2020

 

26. września 2020 w Warszawie odbyło się VII Ogólnopolskie Spotkanie z Łysieniem Plackowatym dla Dzieci i Dorosłych!

 

Przyszedł czas na podsumowanie!

Po pierwsze bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich obecność i dzielenie się doświadczeniami! Była nas prawie pięćdziesiątka! Jest nam szczególnie miło, że do Stowarzyszenia dołączyło wielu nowych członków, a sporo z Was było z nami po raz pierwszy, dotarliście do stolicy z najdalszych zakątków Polski! Brawo! Widać jak bardzo te zloty są potrzebne zarówno dorosłym jak i dzieciom!

Dziękujemy naszym prelegentom, fotografowi i wszystkim działaczom Polskiego Stowarzyszenia Alopecji, którzy wsparli to wydarzenie swoją pracą! Było warto! Nieobecni niech wiedzą, że dużo stracili – czekamy na Was kolejnym razem. Już wiemy, że spotykamy się w Trójmieście 17.04.2021!

 

Co robiliśmy? Był czas na rozmowy, wysłuchanie wykładu dietetyka klinicznego, mogliśmy odpłynąć wsłuchując się w dźwięki mis przy akompaniamencie olejków do aromaterapii, a także skorzystać z zajęć terapii tańcem i ruchem! Zdjęcia nie kłamią!

 

Więcej info o kolejnym spotkaniu zaczniemy ogłaszać w 2021! Osoby z Trójmiasta (i nie tylko) zachęcamy do pomocy w organizacji! Jeśli maciepomysły jak uświetnić tego rodzaju spotkania – piszcie śmiało! Do zobaczenia nad morzem!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *